info@formkalip.com
+90 212 858 12 28

Proje Takip

Proje Takip

Form Kalıp da müşteri kanadı ile proje yönetim ve izleme sürecin tanımı:

35 yıla aşkın kalıpçılık hayatımızda elde edilen bilgi ve birikimin sayesinde üstün etkin bir altyapı oluşturmayı başarmışız. Başarılı bir kalıp projesinde proje yönetimi en az kalıp imalatın kalitesi kadar etkin bir pay sahibi olduğunu inanmaktayız.

Form Kalıp da proje yönetim departmanı, müşteri ve firmamız arasında bir köprü gibi görev almaktadır. Söz konusu köprünün etkini iletişim yaratması için her bir proje / müşteri için bir proje mühendisi tahsi edilmektedir. İlgili mühendisimiz projenin ilk aşamasından son onayına kadar müşteriye gerekli tenkik bilgi, veri ve doküman akışını sağlamaktadır.

Projelerin belirlenen hedeflerini yakalamak için etkin yönetim elzem olduğunu inanıyoruz ve bu nedenle projenin başında detaylı imalat planı oluşturur ve  proje süresince  titiz bir şekilde günlük olarak takip ediyoruz.

Proje mühendisi tarafından haftalık olarak yayınlanan detaylı ve resimli ilerleme raporu müşterilerimize projelerini zamanında ve detaylı biçimde izleme / denetleme imkanı sağlamaktadır.

Tüm denemelerde numuneler, ölçüm raporlar, test raporlar, proses parametreler, resimler, videolar v.b bilgiler proje mühendisi tarafından müşterilerimize gönderilmektedir.